Nasz profesjonalizm

gwarancją
sukcesu

więcej
Siedziba firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie:

  • Praca tymczasowa,
  • Rekrutacja,
  • Preselekcja,
  • Try&Hire,
  • Outsourcingu/ zatrudnienie zewnętrzne,
  • Interim management,
  • Payroll (obsługa kadrowo-płacowa)

Praca

OBECNIE POSZUKUJEMY:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
(język: niemiecki/ rumuński/czeski)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Kontakt telefoniczny z klientami indywidualnymi z bazy danych w języku: niemieckim/ rumuńskim lub czeskim;
Opracowywanie strategii sprzedaży i tworzenie modelu dosprzedaży produktów;
Diagnoza indywidualnych potrzeb klientów;
Obsługa wewnętrznego systemu, aplikacji i baz danych;
Kształtowanie dobrego wizerunku organizacji oraz dbałość o pozytywne relacje biznesowe.

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego/ rumuńskiego lub czeskiego na poziomie C1-warunek konieczny
Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta lub sprzedażą;
Wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne;
Doskonała organizacja czasu własnej pracy;
Samodzielność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
Motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferta obejmuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover);
System szkoleń pod okiem doświadczonych trenerów sprzedaży;
Nowoczesny sprzęt niezbędny do wykonywania zleconych zadań;
Możliwość wykorzystywania na co dzień języka obcego, który dobrze znasz;
Elastyczne godziny pracy;
Możliwość pracy stacjonarnej w biurze w Warszawie lub pracy zdalnej w systemie home office;
Możliwość wsparcia przy relokacji.

GL Accountant with English

Responsibilities:
• Preparing monthly general ledger account reconciliations as assigned, including intercompany accounts
• Analyzing P&L and Balance Sheet for posting errors, adequate accruals and the correct application of accounting rules
• Assisting with the preparation of data for tax returns
• Payroll accounting
• Bank reconciliation
• Providing sufficient and timely accrual information to the local finance
• Running Month End Close Reports (Month End Integrity Reports) and funding reports
• Calculating and reporting on variances - budget vs. actual
• First line contact and support to any finance related queries
• Application of corporate policies and procedures as well as statutory and SOX requirements
• Assisting with the annual audit process
• Assisting in country finance teams with special projects

Requirements:
• Min. 2 years accounting experience
• Very good spoken & written English
• Sound understanding of accounting principles is a must
• Ability to work within tight operational deadlines and priorities
• Analytical skills
• Cooperation skills oriented on result and customer needs

AP Accountant with French

One year contract with possibility of extension

Processing vendor and intercompany invoices in a timely and efficient manner
Processing vendor payments
Ensuring bank reconciliation for outgoing payments
Confirming/reconciling vendor statements
Managing vendor contacts
Providing superior customer service to internal clients
Assisting with the reconciliation of AP controlled accounts and resolution of discrepancies identified
Solving of AP issues in line with Service Level Agreements

Candidate profile:
Very good spoken & written French is a must
Good spoken & written English
Solid knowledge of accounting rules
2 years accounting experience
Good MS Excel knowledge
Analytical skills
Ability to work within tight operational deadlines and priorities
Customer oriented attitude
Good problem solving skills and cooperation attitude
Knowledge of PeopleSoft or other ERP package is an advantage