Nasz profesjonalizm

gwarancją             
sukcesu      

więcej
Siedziba firmy

 

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie:  

  • Praca tymczasowa,
  • Rekrutacja,
  • Preselekcja,
  • Try&Hire,
  • Outsourcingu/ zatrudnienie zewnętrzne,
  • Interim management,
  • Payroll (obsługa kadrowo-płacowa)

Usługi

Praca Tymczasowa

HR Systems poprzez tą usługę ma możliwość na dostosowywanie poziomu zatrudnienia do potrzeb kadrowych w Państwa firmie w okresie zwiększonego zapotrzebowania na personel. Usługa polega na oddelegowaniu do Państwa firmy wyselekcjonowany wg określonych przez Państwa kryteriów personel tymczasowy. Na czas trwania powierzonych zadań zatrudnione osoby stają się naszymi pracownikami. HR Systems przejmuje pełną obsługę administracyjno –kadrową wynikającą z obowiązujących przepisów prawnych (składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, podatek dochodowy, świadczenia socjalne, urlopy).

Rekrutacja

Rekrutacje z HR Systems to oszczędność Państwa cennego czasu oraz nowatorskie sposoby selekcji i rekrutacji pracowników.
HR Systems prowadzi cały proces rekrutacji w ścisłej współpracy z Państwem. Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z całym procesem rekrutacji: poszukiwaniem kandydatów i ich selekcją. W zależności od stanowiska HR Systems pomaga wybrać Państwu najlepszą i najbardziej optymalną metodę prowadzenia poszukiwań, we współpracy z Państwem przygotowuje niezbędne informacje do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Powierzając HR Systems prowadzenie projektu rekrutacyjnego nie są Państwo zaangażowani w żmudne i czasochłonne procesy, mogąc poświęcić w pełni swój czas na realizację swoich bieżących zadań. W trakcie realizacji projektu rekrutacyjnego jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie przekazując na bieżąco informacje na temat stanu zaawansowania prac nad realizacją projektu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Preselekcja

HR Systems proponuje również usługę preselekcji polegającą na zamieszczeniu ogłoszenia na zlecenie Państwa a następnie dokonanie oceny nadesłanych dokumentów aplikacyjnych przez kandydatów (C.V. i listu motywacyjnego) zgodnie z ustalonym wcześniej z Państwem opisem stanowiska. Selekcja dokonywana jest w podziale na trzy grupy: ; kandydaci najlepsi (kandydaci zgodni z ,,profilem poszukiwanego kandydata”), rezerwowi (nie dokońca zgodnie z ,,profilem poszukiwanego kandydata"), i odrzuceni (zdecydowanie niezgodni z ,,profilem poszukiwanego kandydata"). Po zakończeniu prac przekazujemy Państwu szczegółowy raport.

Try & Hire - Wypróbuj & Zatrudnij

To usługa, która daje Państwu możliwość zatrudnienia pracownika przez HR Systems na próbę. Jeżeli jesteście Państwo zadowoleni ze współpracy, istnieje możliwość zatrudnienia takiej osoby na stałe.

Outsourcing / Zatrudnienie Zewnętrzne

Przekazanie na zewnątrz zarządzania pracownikami, którzy na czas wykonywania zadania będą zatrudniani przez HR Systems to wymierne korzyści: oszczędność czasu, niższe koszty, elastyczność w obsadzie stanowisk. Od rekrutacji do kontroli efektywności - odciążamy Państwa od procesów administracyjnych, pomagając skoncentrować się na celach biznesowych.

Interim Management

HR Systems proponuje również narzędzie dla firm poszukujących wysoko wykwalifikowanych pracowników do realizacji konkretnego projektu – interim management. Usługa ta polega na oddelegowaniu do Państwa kadry wyspecjalizowanej w danym obszarze, posiadający określone doświadczenie, wiedzę i kompetencje, którzy zostają zatrudnieni na czas realizacji jasno określonego zadania bądź rozwiązania problemu.

Payroll (obsługa kadrowo-płacowa)

Ramach tej usługi zajmujemy się kompleksowo obsługą kadrowo-płacową.